Ремонт балкона з склінням на новому каркасі

по вул. Дністерська, м. Львів

Власниця цього балкона звернулася в нашу компанію з метою ремонту балкона для її мами. Старий балкон протікав і був холодним.

Як ми зрозуміли, Замовниця досліджувала ринок компаній по ремонту балконів. Те, що вона зупинила свій вибір на нашій компанії, служить для нас показником того, що вартість на наші послуги не завищена, а конкурентна.

 

Даний об’єкт ще раз продемонстрував важливий нюанс, з яким ми підходимо до нашої роботи. За попередніми замірами висота даного балкона становила 2,70 м., але після того, як була демонтована стяжка підлоги, висота балкона склала 2,85 м.

Нам часто телефонують з питанням за ціною стандартного балкона. Цей балкон теж здавався “стандартним”, але ми ніяк не могли очікувати, що в ньому буде стяжки на 10 см.

 

Даний факт не став для нас несподіваним, тому що ми виконували роботу в 2 етапи.

1 етап: Ремонт балкона з новим каркасом: підготовчі та зварювальні роботи, після яких точні заміри для замовлення всіх матеріалів і металопластикових вікон;

2 етап: Монтажні роботи.

Висота перил 1,10 м. Для правильної роботи поворотно-відкидних вікон і зручності їх експлуатації, над ними встановлена перегородка.

З одного боку балкона, який обшитий термопанелями, буде встановлюватися шафа.

 

Дуже важливо спочатку виконати підготовчі роботи, а після них уже проводити заміри і замовляти вікна. Не завжди можна побачити справжній стан балкона, не виконавши його демонтажу.

 

Наша компанія “Ваш Балкон” успішно виконала наступні роботи:

  • Повний демонтаж балкона зі стяжкою підлоги;
  • Зварювальні роботи: зварювання нового каркаса балкона з тримачами для білизняних вірьовок;
  • Обробка металу від корозії;
  • Зовнішня обшивка балкона;
  • Монтаж металопластикових вікон та конструкцій;
  • Монтаж дашка;
  • Монтаж відливу;
  • Герметизація.

 

За словами Замовниці, вона залишилася задоволена нашою пунктуальністю, підходом і якістю робіт. А ми дякуємо кожному нашому Клієнту за довіру до нас!