Повний ремонт балкона Львівська область

м. Миколаїв, Львівська область

Цей об’єкт був для нас цікавий, тому що досить довго велися переговори з його Власниками за форматом ремонту балкона, матеріалів, які будуть використовуватися і типу його скління. До того ж, Власники (як ми розуміємо, вивчивши наше Портфоліо) хотіли працювати тільки з нашою компанією.

Початкове бажання Замовника: алюмінієва розсувна система скління балкона.

Для встановлення даху з розсувною системою автоматично з’являється необхідність зварювання конструкції, на яку буде встановлюватися дах. Вартість всього ремонту з додатковими зварювальними роботами для алюмінієвих вікон прирівнювалася до вартості скління металопластиковими вікнами. Вибір був зупинений на металлопластиковом склінні з урахуванням його переваг.

Для Замовниці було принципово важливим, щоб всі вікна по фронтальної сторони були відкривні. Шість вікон розділено на 3 секції без перегородок. Таким чином на балконі встановлено 3 штульпових вікна.

Бічні вікна відкриваються від стіни, щоб стулки бічних вікон і фронтальних максимально не заважали один одному.

Щодо перил ми як завжди наполягали на тому, щоб проводити повний демонтаж старих поручнів і робити зварювання нових. За нашою рекомендацією був зварений новий каркас з виступом вперед по підвіконню.

По фото видно, що спочатку над балконом була дерев’яна конструкція з накриттям з бляхи. Для Замовників не було принципової різниці між накриттям з профнастилу або накриттям з сендвіча, тому ми привели переваги і недоліки кожного з цих накриттів. Дах зроблений з сендвіч панелей, які володіють кращими характеристиками (конкретно для даного випадку), а зокрема кращими звукоізоляційними і теплоізоляційними властивостями.

Замовниця також попросила нас придумати конструкцію для фіксації квіткових горщиків. Її успішну реалізацію Ви також можете побачити на фото.

Також за проханням Замовників нами було зроблено продовження водостічної труби (див. фото).

 

На висоті, на якій розташовується даний балкон, ідеально видно якість (або не якість) робіт: видно, наскільки все ідеально змонтовано.

Власники балкона залишилися задоволені нашою роботою, Замовниця захоплювалася кожним її етапом.

Нашою компанією “Ваш Балкон” були успішно виконані наступні роботи:

  • Демонтаж старого балкона;
  • Зварювальні роботи: зварювання нових металевих перил з виступом вперед і з держателями білизняних вірьовок; зварювання конструкції під квіткові горщики;
  • Обробка металу;
  • Зовнішня обшивка балкона;
  • Монтаж металопластикових вікон;
  • Монтаж даху з сендвіч панелей;
  • Встановлення продовження водостічної труби;
  • Герметизація.