Скління балкона зимою

по вул. Варшавська, м. Львів

Балкон розташований на 1 поверсі. Ми відразу ж помітили, що перила на ньому досить низькі, тому запропонували Замовникам 2 варіанти скління:

  1. Провести монтаж металопластикових вікон на бетонну плиту;
  2. Провести зварювальні роботи та підняти вікна на більш стандартну висоту.

Власники балкона порахували за потрібне обрати другий варіант, який ми, звісно, підтримали. За фактом закінчення робіт усі переконалися, що це був правильний та найкращий варіант.

Трохи пізніше на балконі будуть варитися і монтуватимуться металеві ґрати з боку вулиці, оскільки до цього Замовники мали негативний досвід проникнення зловмисників у квартиру через балкон та балконний блок. Коли ми про це почули, також запропонували на кутах виварити труби для кріплення решіток.

Після узгодження всіх етапів робіт і конфігурації вікон, ми приступили до роботи. Монтаж був виконаний одним етапом, коли були готові вікна на балкон та всі матеріали.

 

Замовники залишилися задоволені нашою пунктуальністю та якістю, яка була витримана у швидкості виконання роботи.

 

Отже, нашою компанією “Ваш Балкон” було успішно виконано скління балкона зимою:

  • Демонтажні роботи;
  • Зварювальні роботи: підняття парапету;
  • Зовнішня обшивка піднятої частини основи;
  • Монтаж металопластикових вікон;
  • Монтаж дашка;
  • Герметизація балкону.

 

Ми дуже любимо публікувати об’єкти на перших поверхах. На них Ви відразу можете побачити примикання всіх елементів один до одного, зарізку відливів та дашків, загалом – якість монтажу. Тим самим Ви бачите, що ми пропонуємо та за що Ви платите.

Дякуємо за те, що довіряєте та обираєте нас.