Скління кутового балкона з виступом

скління балкона Львів Ваш Балконскління балкона Львів Ваш Балконскління балкона Львів Ваш Балконскління балкона Львів Ваш Балконскління балкона Львів Ваш Балконскління балкона Львів Ваш Балконскління балкона Львів Ваш Балконскління балкона Львів Ваш Балконскління балкона Львів Ваш Балконскління балкона Львів Ваш Балконскління балкона Львів Ваш Балконскління балкона Львів Ваш Балконскління балкона Львів Ваш Балконскління балкона Львів Ваш Балконскління балкона Львів Ваш Балконскління балкона Львів Ваш Балконскління балкона Львів Ваш Балконскління балкона Львів Ваш Балкон

по вул. Авраама Лінкольна, м. Львів

Нашою компанією “Ваш Балкон” успішно виконані наступні роботи:

  • Сварка виступу вперед по всьому периметру підвіконня;
  • Установка металопластикових вікон;
  • Монтаж дашка;
  • Монтаж відливу;
  • Герметизація.

Збільшення балкона (лоджії) за рахунок розширення по підвіконню дає ряд переваг і якщо Ви хочете збільшити свій балкон (лоджію), але є ще сумніви – відкидайте їх в сторону і ось чому:

  1. Винесення по підвіконню на балконі або лоджії збільшує простір даного приміщення, а додатковий простір – це завжди нові можливості. В даному випадку буде більше місця для переміщення / для розміщення вазонів або інших речей тощо.
  2. Винесення по підвіконню дає можливість установки широкого підвіконня.
  3. Балкони або лоджії, на яких є винос, виглядають дуже естетично як з зовнішньої, так і з внутрішньої сторони.
  4. Роскоси, які ми встановлюємо при зварюванні виступів, підсилюють термін експлуатації парапету.
  5. Сварка виступу вперед дуже бюджетний вид робіт.

Більш докладно про виступі на балконі / лоджії читайте ТУТ.

Відгук від господаря балкона: “Дякую за новий балкон. Почну з перед історії: при виборі компанії моніторив багато компаній. Були різні, одні не бралися за роботу, інші пропонували ставити з внутрішньої сторони ще стіну, тим самим крадучи простір мого балкону. Компанія “Ваш балкон” на замірах сказали: “Та нема проблем нічого не треба домуровувати, зварити каркас і можна ставити”, – що мене звісно порадувало і це було тим плюсом, що відрізняло її від інших схожих компаній. Це чіткість і швидкість, і ще що пришвидшило мій вибір компанії – відгуки реальних людей і фото реальних об’єктів. Через невеликий час хлопці зварили каркас, зробили все професійно, відповідали на всі питання, які мене цікавили. Вікна були готові за 3 тижня. Змонтували їх швидко за один день, проте є деякі претензії: це не у правильному місці приварена труба на одяг посеред відкриваючого вікна (хоча можна було на сантиметрів 10 дальше), довго документи мені давали про які домовлялися заздалегідь.
P. S. Попри дрібні претензії всім рекомендую)”.

Замовник залишив даний відгук про виконану нами роботу на нашій Сторінці “Ваш Балкон” в Facebook, де Ви зможете побачити і інші відгуки, і наші щоденні публікації для Вас.