Вікна на балкон у Львові

по вул. Зелена, м. Львів

За цією адресою ми вже працювали кілька разів, і з цими Замовниками ми працюємо також повторно. Раніше ми для них виконували скління одного балкона, а зараз, коли вони збільшили площу, придбавши іншу квартиру, ми успішно заскліли два балкони. Для нас робота з такими Клієнтами завжди є показовою, адже якщо з тобою хочуть співпрацювати вдруге, значить були залишені добрі враження після першого разу.

Вибір вікна на балкон залежить від вимог, які пред’являються до нього. Якщо балкон прилягає до кімнати і не служить її продовженням, не буде окремою кімнатою для роботи/дитячої кімнати тощо, тоді найчастіше вибирається 3-камерна або 4-камерна профільна система. Якщо балкон є продовженням кімнати або використовуватиметься як повноцінна житлова кімната, тоді потрібно подбати про його додаткову систему утеплення та вибрати профіль з більшою кількістю камер.

В даному випадку був встановлений чотирикамерний профіль. Ми запропонували та реалізували зовнішню герметизацію із закриттям монтажних швів.

На двох балконах встановлені дашки та відливи.

 

Для того, щоб орієнтуватися в пропозиціях зі скління/ремонту балкона/лоджії від різних компаній, потрібно робити розрахунок однакових параметрів. А також завжди слід зважати на те, що окремо стоїть за названою вартістю:

  • ставлення до клієнта, просте людське порядне ставлення;
  • професійний інструмент, яким виконується робота;
  • гарантійні зобов’язання, які несе виконавець. Ми дуже часто переробляли роботу інших, які просто не брали слухавку від своїх замовників, тим самим їх підставляючи та “кидаючи на гроші”;
  • час: точність у домовленостях, точність у виконанні. Через великий досвід роботи ми вирішуємо поставлені перед нами завдання швидко, працюємо оперативно, приїжджаємо на об’єкти вчасно;
  • чесність;
  • знання, багаторічні знання, які перетворилися на досвід;
  • та інші моменти.

По кожному пункту ми можемо говорити дуже багато і часто описуємо нюанси в описі об’єктів, в окремих статтях, говоримо у сторіз на поточних об’єктах. Наше завдання – нести просвітлення у сферу нашої діяльності, щоб ті люди, які планують засклити балкон/лоджію/квартиру/будинок або зробити їх ремонт знали на що звернути увагу.

Отже, вам потрібні вікна на балкон? Давайте це бсудимо: зателефонуйте чи напише нам:

+38 (067) 679 15 21

+38 (063) 679 15 21