Панорамні вікна Львів

Панорамне скління балкона виконувалося по вул. Угорська, м. Львів

Раніше в даному багатоповерховому будинку ми вже виконували ремонтні роботи на балконах і лоджіях. Відповідно, нам вже були знайомі нюанси, які могли виникнути на даному об’єкті.

Бажання Замовниці, яка звернулася в нашу компанію за рекомендацією – панорамне скління балкона з дахом (з консультацією по кращим варіантам).

Була запропонована і узгоджена конфігурація вікон (поділ вікон на балконі, кількість відкривних і глухих вікон) з урахуванням безпеки та зручності їх миття.

Дах зроблений з сендвіч панелей для звуко- та теплоізоляції.

Нашою компанією “Ваш Балкон” були успішно виконані наступні роботи:

  • Демонтаж вікна, на місці якого в подальшому будуть встановлюватися металопластикові двері, які будуть служити входом на балкон;
  • Вікна на балкон панорамні: монтаж;
  • Встановлення розширювального профілю по бокам;
  • Монтаж даху з сендвіча;
  • Монтаж відливу;
  • Герметизація.

По закінченню робіт на даному об’єкті Замовники залишилися задоволені. Дякуємо кожному за довіру, хто нас обирає і рекомендує! Дуже цінуємо і намагаємося робити кожен об’єкт як для себе і навіть краще.


На високих поверхах панорамне скління виглядає дуже красиво! Тому, якщо Ви власник балкона на верхніх поверхах і розглядаєте варіанти його скління, рекомендуємо звернути увагу на варіант панорамних вікон на балкон.

Розраховуємо надійність конструкцій і тиск на плиту балкона. Даємо гарантію на виконані роботи та їх безпеку.