Заливка плити балкона на першому поверсі

коло Південного м. Львів

Власник даного балкона звернувся в нашу компанію з метою його розширення по плиті, так як існуюча площа балкона дуже маленька і незначна.

Після того, як нами була озвучена попередня вартість за такий обсяг робіт, Замовник взяв час на обмірковування нашої пропозиції і через деякий час передзвонив для точних замірів.

 

По фото видно, що заливка плити проводилася нижче рівня плити існуючого балкона.

Це пов’язано з особливостями будови. Для того, щоб продовжити плиту на існуючому монолітному рівні необхідно було робити алмазне буріння отворів для швелерів. Вартість будівництва плити балкона із застосуванням алмазного буріння моноліту вище, ніж будівництво плити в цегляній будівлі.

Перед початком всіх робіт ми перевірили стіну будівлі, яка йде по рівню нижче балкона Замовника, просвердлів її і дізнавшись, що вона зроблена з червоної цегли (моноліт залитий вище).

Маючи 2 варіанти:

  1. Продовжуємо плиту балкона і робимо алмазне буріння, що складніше і дорожче
  2. Робимо трохи нижче і дешевше,

Замовник вибрав другий варіант.

 

Несподіваний сюрприз

В процесі роботи з’ясувалося, що бетон в будівлі залитий не за рівнем і нам довелося в нього “зайти”. У зв’язку з цим з нашого боку було докладено більше зусиль + на інструмент йшло велике навантаження. Вартість робіт для Замовника з цієї причини ми не збільшили.

 

Розмір балкона: ширина 2 м. х довжина 6 м.

Для балконів таких розмірів потрібна опора. Нами була запропонована технологія, по якій ми виконали роботу. І навіть якщо сусід зверху нашого Замовника прийме рішення зробити в даний період часу для себе плиту під балкон таких же розмірів, плита нашого Клієнта витримає опору цієї плити на 2 поверсі.

В опорних стовпах вільний простір ми заповнили бетоном.

 

Думка Замовника

В процесі роботи Замовник був приємно здивований рівнем нашої роботи і якістю матеріалів, які ми використовуємо (працює в схожій сфері).

Під час спілкування він сказав таку фразу: “Ви розумієте, кожен аналізує ціну”. З цієї фрази ми зрозуміли, що наш Клієнт порівнював пропозиції від різних компаній і зупинився на нашій пропозиції, що безумовно приємно і для нас говорить багато про що.

Кожен об’єкт з боку може здатися простим і стандартним, але на кожному об’єкті можуть виникнути нюанси, успішне вирішення яких залежить від професіоналізму робочої команди і від інструменту, за допомогою якого виконуються роботи. Цей об’єкт це також показав.

 

Якщо Ви також хочете зробити продовження балкона – телефонуйте для детальної консультації!

Працюємо для Вас!