Дах над балконом на верхньому поверсі

Встановлення даху над балконом по вул. Роксоляни, м. Львів

Коли балкон знаходиться на верхньому поверсі, то бетонна плита над ним максимально схильна до руйнування через постійні атмосферні опади і перепаду температур. Тому, якщо Ваш балкон знаходиться в новобудові на останньому поверсі і над Вами відкрита бетонна плита або плита, покрита руберойдом, – потрібно про неї потурбуватися заздалегідь для того, щоб в подальшому уникнути реставраційних робіт.

Даний об’єкт – приклад встановлення даху над балконом для захисту верхньої балконної плити від руйнування і протікання.

Раніше у Власника даного балкона ми виробляли ремонтні роботи на балконі, які Ви можете подивитися, перейшовши за прямим посиланням: Балкон з виступом по підвіконню.

Коли ми виконували скління даного балкона і встановлювали на ньому дашок, ми побачили, що бетонна плита над балконом має тріщини (через які буде затримуватися, накопичуватися і просочуватися вода) і попередили про це Замовника. Замовник звернув на це увагу і попросив нас зробити розрахунок накриття балкона.

Осінні дощі через тріщини на самому даху дали про себе відразу ж знати і Замовник вирішив не чекати наступного року і відразу зробити надійне накриття даху від протікання, до того ж на балконі виконувалися внутрішні роботи і вже була утеплена стеля.

В свою чергу ми показали на виконаних раніше наших роботах в Портфоліо яким чином можна встановити дах над балконом і пояснили, яке рішення можна застосувати конкретно для його балкона, щоб він був захищений від вологи як зверху, так і з бічних сторін.

Моменти, які виникли під час роботи і які не були нами враховані:

Раніше ми робили ремонт балкона на останньому поверсі в сусідньому будинку і, відповідно, були на даху цього будинку і знали, що він прямий і відносно зручний.

Звичайно, так як будинки аналогічні, ми припустили, що і цей багатоквартирний будинок має такий ж односхилий дах, як ми бачили раніше (сусідній будинок). Однак, дах будинку, в якому розташовується даний балкон, був перероблений і має іншу форму – двосхилу. З боку вулиці цього не було видно.

Крім того, що дах двосхилий, він покритий слизькою бляхою і старим шифером, який як слизький, так і легкий для деформації.

Тому, робота виявилася складнішою, ніж ми планували. Вартість робіт для Замовника через особливість робочого місця не змінилася. Даний факт також не вплинув на високу якість роботи.

Замовник залишився дуже задоволений.

Нами успішно була спроектована і встановлена конструкція накриття балкона на останньому поверсі. Матеріал для накриття: оцинкований покрівельний профнастил для даху.


Для нас роботи по реставрації балконних плит (верхніх і між поверхами) і їх накриття від протікання абсолютно стандартні. У переліку наших виконаних робіт Ви можете знайти схожі об’єкти та побачити які ми застосовуємо рішення для усунення причин протікання балконів.

Кожен об’єкт має свої особливості, тому завжди раді Вашим дзвінкам і повідомленнями для консультації і розрахунків.

Які матеріали ми використовуємо для перекриття даху та чому нам можна довіряти, ми описали тут: Дах на балкон / Перекриття даху.

Якщо залишилися питання: тисни “Замовити заміри” або передзвоніть нам за телефонами:

+38 (067) 679 15 21

+38 (063) 679 15 21