Заміна балкона у Львові

по вул. Симоненка, м. Львів

Власник балкону звернувся до нас з метою його заміни. Виконуючи ремонт на об’єктах у такому стані, ми рекомендуємо їх повністю демонтувати до балконної плити, бо вони вже відстояли своє. Замовнику такий підхід сподобався, і він з ним погодився.

Попередньо були обумовлені всі етапи робіт та конфігурація вікон (їх поділ, розташування глухих та відкривних стулок). Перед Замовником стояв вибір у склінні балкона між українським та німецьким профілями. Їм було прийнято рішення трохи доплатити, але встановити якісніший німецький профіль Aluplast з фурнітурою MACO.

Спочатку, коли Замовник звернувся до нас, він не мав довіри до того, що про нас пишуть інші (що відгуки в інтернеті реальні) і до того, що робота буде зроблена дуже добре. Причому ми намагаємося робити публікації різноманітних об’єктів, прикріплюючи їх фото “до” та “після” з описом деталей, нічого не ховаючи і детально консультуємо, коли до нас звертаються. Коли людина має недовіру з огляду на все вищеописане, ми розуміємо, що вона просто (на жаль) стикалася з обманом.

Після закінчення наших робіт на даному балконі Замовник сказав: “Тепер я розумію, чому люди так про вас пишуть”. Він залишив відгук із найвищою оцінкою роботи (з вдячністю прикріплюємо) та сказав, що повністю задоволений нашим підходом до роботи, її якістю та швидкістю виконання.

! Зазначаємо, що зараз у нас особливо приємні цінові зимові пропозиції та заміна балкона для цього Клієнта вийшла за досить низьку ціну.

 

Отже, нашою компанією “Ваш Балкон” була успішно виконана заміна балкона:

  • Повний демонтаж балкону до балконної плити;
  • Зварювальні роботи: зварювання нового металевого каркасу;
  • Обробка металу від корозії;
  • Зовнішня обшивка балкону;
  • Засклення балкона: монтаж металопластикових вікон;
  • Монтаж дашка;
  • Герметизація балкону.