Заміна відливу від протікання

Заміна відливу по вул. Юрія Липи, м. Львів

Власниця цього балкона звернулася в нашу компанію з метою усунення причини його протікання. Балкон розташовується на останньому 9-му поверсі.

За словами Замовниці, скління балкона виконувала домова служба, яка сказала, що компетентна в таких роботах (тому Замовниця не шукала компанію, яка спеціалізується на склінні балконів).

Як потім зрозуміла Замовниця, домова служба найняла людину для робіт на її балконі, заплативши їй і заробивши самим. Демонтаж балконних плит – не проста робота, яка вимагає певних технічних навичок і дотримання техніки безпеки. Тому, нашу Клієнтку переконали в тому, що панорамний балкон потрібно робити в середині балкона без демонтажу плит, а плити просто обшити бляхою. Низ балкона виконаний з термопанелі. Таким чином, балкон в балконі вкрав місце по периметру приміщення (яке має значення, так як площа самої квартири невелика).

Відплив був закручений в саму раму, яка за своєю структурою дуже гладка. Для того, щоб вода не затікала на балкон, попередній фахівець провів звичайну герметизацію, якої було недостатньо і на балкон постійно затікала вода.

Даний монтаж балкона виконаний абсолютно технологічно не вірно.

Над вікнами також був невірно встановлений дашок, і вода затікала на балкон ще й зверху. Попередні виконавці припустили, що проблема у верхній плиті, тому Замовниця перекрила додатково всю плиту над балконом. Проблема не була вирішена, так як протікання було в місці кріплення відливу. Потім вони придумали використовувати рідке скло, яке в підсумку пройшло через усі балкони до 1-го поверху.

З позитивних сторін в роботі попередньої компанії необхідно відзначити те, що вони реагували на скарги своєї Клієнтки і намагалися усунути причину. Дуже часто ми чуємо історії про те, що попередні майстри взагалі відмовляються приїжджати на об’єкт або зовсім не відповідають на телефонні дзвінки.

 

Нашою компанією «Ваш Балкон» була знайдена причина протікання; розроблено та застосовано рішення, яке усунуло проблему затікання води на балкон.

Детальний опис наших робіт ми робити не будемо.

Балкон надійно захищений. Для вирішення проблеми ми також виготовили новий відлив і провели його шумоізоляцію (попередній відлив був дуже гучним).

 

Для чого ми зробили таке детальний опис чужих робіт?

Ми хотіли показати з чим зіткнулася наша Замовниця і в якому стресі жила 4 місяці.

Ми оцінюємо, що за всі ці роботи Замовниця переплатила і цей досвід матеріально і емоційно вийшов набагато дорожче, ніж якби вона відразу звернулася в фірму по ремонту балконів.

Ми не дуже любимо, коли доводиться переробляти чужу роботу. Але коли людина дзвонить нам в розпачі і розчаруванні, то відмовити ми не можемо.


Замовниця залишила відгук, прикріплюємо його з вдячністю.