Купити балконний блок Львів

Вихід на балкон. Двері на балкон

Балконний блок – це двері, які йдуть разом з одним вікном або декількома вікнами, розташованими з одного боку або з боків і служать для виходу з кімнати на балкон або лоджію.

Вибір балконного блоку залежить від теплоти на балконі або лоджії. Якщо балкон і лоджія не засклені, тоді необхідно вибирати балконний блок з більш теплого профілю з двокамерним склопакетом.

Ми пропонуємо двері на балкон і балконний блок за цінами Виробника як 1 Постачальник з заводу. Найбільшою популярністю у нас в компанії користуються вікна українського профілю Steko і німецького профілю Rehau і VEKA.

Види скління дверей на балкон:

  • Повне скління, при якому йде більший доступ природного сонячного світла;
  • Часткове скління, при якому верхня частина складається з склопакета, а нижня – термопанель.

Балконні двері можуть складатися з однієї стулки (поширений варіант) або двох стулок.

Фурнітура для балконного блоку

Комплектація металопластикового вікна фурнітурою веде до збільшення вартості самої конструкції. Тому, оснащуючи двері поворотно-відкидною фурнітурою, яка дозволить ставити двері на макро- і мікропровітрювання, Ви можете робити вікно в балконному блоці глухим.

Монтаж балконного блоку Львів

Наша компанія пропонує 2 види монтажу металопластикових конструкцій: стандартний і теплий, в якому додатково використовуються пароізоляційні стрічки і теплий підстановлювальний профіль.

Ціна на балконний блок

Купити балконний блок вигідно Ви можете в нашій компанії.

В рубриці «Ціни» Ви можете переглянути орієнтовну вартість балконного блоку стандартних розмірів. Ми завжди готові запропонувати Вам варіант скління виходу на балкон з урахуванням Ваших побажань і можливостей.

Ламінований балконний блок

Стандартний колір профілю – білий.

Для того, щоб надати ексклюзивність кімнаті, в якій розташовується балконний блок, Ви можете замовити його в ламінації профілю. На сьогоднішній день в широкій палітрі ламінації є не тільки рішення «під дерево», які, безумовно, користуються підвищеним попитом, але і абсолютно неординарні сучасні рішення, які підкреслять Вашу індивідуальність.

Для розрахунку вартості балконного блоку (з урахуванням монтажу або без) – зателефонуйте або напишіть в нашу компанію і ми з радістю зробимо для Вас пропозицію.

P.S. Додаємо кілька фото, на яких продемонстровано стандартне встановлення балконного блоку у Львові нашою компанією.