Скління балкона у Львові

Скління балкона (ремонт балкона) робиться один раз на багато років (іноді навіть на кілька десятків років), тому дуже важливо, щоб робота зі скління балкона була виконана професійно з якісних матеріалів. ← Що ми і пропонуємо)

Наша компанія Ваш Балкон (Львів) займається склінням балконів, використовуючи тільки якісні системи і фурнітуру від відомих виробників.

Скління балкона – це не тільки заміна старих балкон на нові, скління балкона – це повний аналіз стану поточного балкона (його парапету, балконної плити тощо), але і облік всіх побажань і можливостей Замовника.

Існує два типи скління : холодне і тепле.

В чому різниця між холодним і теплим склінням?

Холодне скління створює захист балкона від навантажень вітру, снігу, пилу і атмосферних опадів. Це бюджетний варіант скління балкона (однокамерним металлопластіковим склопакетом), який володіє меншими тепло- і звукоізоляційні властивості, ніж тепле скління. Тобто, якщо перед Вами не стоїть завдання зробити балкон теплим і комфортним для проведення часу на ньому взимку (а просто його використовувати для побутових потреб) – це цілком підходящий варіант.

Тепле скління передбачає собою монтаж дво- (трьох- і т.д.) камерних металопластикових вікон, які за своїми властивостями будуть краще утримувати тепло на балконі, не пропускаючи шум з вулиці. Тепле скління необхідно робити тоді, коли Ви хочете використовувати балкон як кімнату для відпочинку / дозвілля в усі пори року (особливо в зимовий період). При цьому відразу необхідно подумати про утеплення самого парапету, стелі (даху) і підлоги.

Від чого залежить ціна на вартість скління балкона?

Після того, як ми робимо точні виміри, ми готові озвучити вартість нашої роботи, яка залежить від наступних параметрів:

  • Вид скління (холодне або тепле).
  • Тип обраного Вами склопакета (одно-, дво- камерний).
  • Вибрана фурнітура.
  • Демонтажні / монтажні роботи.
  • Особливості Вашої будівлі / балкона.
  • Кількість послуг (тобто одинична послуга або комплекс).

Рекомендація. Тут, виходячи з останнього пункту, відразу хочеться відзначити, що нам не одноразово доводилося стикатися з ситуаціями, коли клієнт робив замовлення різних послуг в різних компаніях (Наприклад, скління балкона в одній, а монтаж даху – в інший) . Для збереження Вашого часу та грошей ми рекомендуємо звертатися в одну компанію. У цьому випадку Ви зможете бути впевнені в тому, що всі виміри будуть проведені вірно, з урахуванням наступних монтажних робіт, і в тому, що Вам не доведеться приймати в домі робочих декілька разів підряд.

Чому робити засклення балкона вигідно?

• При склінні балкона, Ви автоматично робите свою квартиру / будинок комфортніше.

• Завдяки металопластиковим вікнам у Вашій квартирі / будинку зберігається тепло, і звук шуму з вулиці залишається в минулому.

• Балкон стає повноцінною додатковою площею квартири, яку Ви можете використовувати як окрему кімнату.

• І, скління балкона – це додатковий спосіб захисту від крадіжок / злому.

Наша компанія Ваш Балкон (Львів) вже протягом декількох років успішно здійснює всі види ремонтних робіт на балконі, в т.ч. скління балкона. У розділі Наші роботи Ви можете переглянути об’єкти, які були виконані нами останнім часом. Якщо у Вас є питання – Ви завжди можете нам зателефонувати або залишити повідомлення, на яке ми дамо відповідь найближчим часом. Також наш співробітник готовий виїхати до Вас, щоб зняти точні виміри і озвучити вартість наших робот.

Переваги віконних конструкцій компанії Ваш Балкон

  • Вони надійні і довговічні, а ми в свою чергу, надійно і довговічно здійснюємо монтаж віконних конструкцій протягом усього досвіду роботи.

  • Працюємо тільки з якісними системами і фурнітурою від різних виробників.

  • Забезпечують захист від втрати тепла у Вашій квартирі.

  • Мають відмінні звукоізоляційні властивості.

Ваші вкладення будуть виправдані відразу ж після всіх робіт, які ми зробимо. Ваш Балкон надає найоптимальніші ціни на металопластикові вікна і їх монтаж в м. Львові.

Ваш Балкон, Ваш професійний ремонт балкона / лоджії