Об'єднання балкона з кімнатою /кухнею Львів

Об’єднання балкона до основного приміщення допоможе «виграти» декілька додаткових метрів і відчутно збільшити житлову площу квартири. У нашій компанії Ваш Балкон (Львів) Ви можете замовити послугу знесення балконних дверей і вікон, знесення стіни між кімнатою / кухнею з подальшими оздоблювальними роботами.

Як правильно зробити об’єднання балкона / лоджії з кімнатою / кухнею?

Більша частина власників маленьких квартир, в яких є лоджія або балкон, розмірковують над об’єднанням їх з кімнатою (до якої вони прилягають). Але, статистика говорить про те, що тільки деякі з них вирішуються на такий крок перепланування, адже для цього необхідно знати, як правильно можна знести стіну між кімнатою і балконом / лоджією (і чи можна це взагалі робити відповідно до планування будівлі).

Підготовка балкона / лоджії до об’єднання з кімнатою

В першу чергу перед об’єднанням балкона / лоджії з кімнатою, необхідно привести його (її) в належний стан, тому що після об’єднання балкон / лоджія будуть в одній кліматичній зоні разом з квартирою, ставши її продовженням. А це значить, що балкон повинен бути теплим і мати приємний естетичний вигляд. Також необхідно на цьому етапі продумати про додаткове утеплення балкона / лоджії.

Перелік підготовчих робіт

  • Демонтаж старого балкона до балконної плити.
  • Монтаж нового балкона.
  • Утеплення зведеної конструкції.
  • Внутрішня попередня обробка балкона.

Після утеплення балкона / лоджії (стін), необхідно встановити металопластикові склопакети і продумати додатковий зовнішній обігрів (встановити електричний обігрівач, систему теплих підлог і т.п.)

Варіанти дизайну балкона / лоджії з поєднаною кімнатою

Дизайн суміщеного балкона з кімнатою залежить від того, чи залишиться стіна, що розділяє два різних приміщення, або повністю знесеться. Необхідно враховувати, що демонтаж несучої стіни несе загрозу безпеці. Тому, коли ми маємо справу з несучою стіною, краще розглядати варіанти, при яких вона теж буде нести будь-яку функцію.

При об’єднанні балкона з кухнею, залишену стіну зазвичай використовують під столик, стільницю або барну стійку. Виглядає це дуже красиво, зручно і практично.

У спальній кімнаті стіну, що залишилася, також зручно використати як туалетний столик. Але у будь-якому випадку ми не рекомендуємо перевантажувати площу старого балкона/лоджії важкими меблями.

Якщо з балконом/лоджією поєднана вітальня, можна красиво перехід оформити аркою, напіваркою або колонами. В деяких випадках на зоні переходу встановлюють розсувні двері або вішають штори. Якщо зробити скління “французький балкон”, то світла в приміщенні проникатиме набагато больше.

Що стосується підлоги, то вона може бути однакової висоти або з подіумом.

Який би дизайн Ви б не підібрали для своєї квартири, об’єднання балкона / лоджії з кімнатою / кухнею завжди стане приємним рішенням, яке буде радувати довгі роки.

Якщо у Вас залишилися питання – зателефонуйте нам або залиште повідомлення. Ми будемо раді Вас безкоштовно проконсультувати і в разі прийняття рішення на користь нашої компанії – виконати Ваше замовлення.