Розширення балконної плити. Збільшити плиту балкона у Львові

Розширення плити – це відмінна можливість збільшення площі балкона. Розширення може бути за рахунок фасадної частини балкона, бокових частин або по всьому периметру.

Якщо Ви плануєте розширювати плиту балкона, зв’яжіться з нами по телефонах на сайті, або залиште повідомлення . Для точних розрахунків вартості даного виду робіт необхідно знати не тільки розміри наявної плити, але і її стан.

Сам же процес розширення плити являється складним і трудомістким. Якщо балконна плита повністю зносилася, потрібно спочатку її реставрація. Для цього ми демонтуємо аварійну частину плити балкона і підсилюємо його кріплення, виварюючи металеву конструкцію, яка дасть можливість заново відновити плиту полу. По закінченню всіх зварювальних робіт, монтується опалубка під заливку монолітно-бетонної суміші, яка закам’янівши, утворює нове додатковий простір на Вашому балконі.

Точна квадратура, яка вийде за рахунок розширення плити, залежить від розмірів Вашого балкона. В цілому, таким чином можна досягти збільшення плити на два квадратних метри.

Приклади робіт нашої компанії Ваш Балкон (Львів) Ви можете подивитися в рубриці Наші роботи . Будемо раді Вашому дзвінку!