Заливка плити під балкон. Плита на балкон

Плита на балкон у Львові

Плита полу на балконі виступає як головний елемент, який повинен відповідати певним вимогам техніки виготовлення і безпеки.

Сьогоднішні можливості успішно нам дозволяють зводити балкони, не залежно від того, на якому Ви живете поверсі, а також здійснювати всі можливі ремонтні роботи на балконі / лоджії. Наша компанія Ваш Балкон (Львів) професійно вирішує ці задачи протягом декількох років, приклади виконаних робіт Ви можете побачити в рубриці «Наші роботи».

Особливості заливки плити на балконі

Плита – це основа яка в першу чергу повинна бути рівною, міцною (з якісного матеріалу) і надійної, як для Вас, так і для Ваших сусідів і людей, що проходять повз з вулиці. Сьогодні балкони використовуються різним чином, все частіше їх облаштовують під кімнати проведення дозвілля, оранжереї і т.п., але є і значна частина людей, яка використовує додаткову площу під зберігання речей, що рідко використовуються, і консервацію. У таких випадках вага, який йде на плиту підлоги балкона може бути вище, ніж вага меблів в будь-якої житловій кімнаті.

Також матеріал для заливки плити і обробки балкона повинен вибиратися і з урахуванням підвищеної вологості цієї частини квартири. Це важливо в тих випадків, коли сушка мокрої білизни відбувається на балконі.

І, звичайно, не варто забувати, що балкон – це та частина, яка постійно піддається випробуванням навколишнього середовища і з усіх боків омивається дощами, обпалюється сонцем, обдувається вітрами і т.п. Тому, до процесу заливки підлоги балкона варто підійти відповідально, довіряючи тільки досвідченим спеціалістам.

Товщина балконної плити варіюється від 10 до 16 см.

Схеми армування плит

Консольна плита, затиснута в стіні. Дана конструкція вважається економічної. Армування розташовують у верхній частині плити (застосовуються швелери, двотаври, стрижні і сітки). Кріплення здійснюється на несучій стіні будівлі. Металеві елементи балкона, стіни і перекриття між собою з’єднуються зварюванням.

Консольна плита на балках. При такому кріпленні ми використовуємо швелера, які вводяться в стіну на 30 см. з відстанню 60-150 см. один від одного. Між ними поперек полягають арматурні стрижні і армована сітка.

Балочна плита з опорою по декількох сторонах або по якихось точкових опорах. Такий вид конструкції можливий, коли балкон розташовується в місцях вигинів стіни будівлі, які утворюють внутрішні кути (опори по двох суміжних сторонах), ніші (опори по двох протилежних сторонах), а також над будівництвом першого поверху (опори залежать від розташування стін, що несуть, або колон під балконом).

При наявності зовнішніх опор можна збудувати балкон, менш пов’язаний зі стінами будинку. Армування плити розраховують залежно від розташування опор і укладають в нижній частині.

Також в ролі несучої конструкції під бетон можна використовувати балки. Якщо для опори плити спеціально встановлені цегляні та залізобетонні колони, азбестоцементні труби, то вони повинні мати фундамент, розрахований відповідно до навантаження.

Якщо Ви плануєте заливати плиту на балконі – будемо раді Вашому дзвінку для безкоштовної консультації або майбутньої співпраці.