Балкон під ключ Львів

За проектом багатьох багатоповерхових будинків в квартирах є балкони і лоджії, які є відмінним додатковим простором для практичного використання.

Як і багато чого в нашому світі, балкони також вимагають за собою догляду, періодично потребують ремонтних та реставраційних робіт.

Ми – компанія, що спеціалізується на будівництві та ремонті балконів. Ми відповідально підходимо до кожного об’єкту, проводимо аналіз поточного стану балкона, враховуємо Ваші побажання і виконуємо свою роботу професійно, якісно та з гарантією.

У різних рубриках на нашому сайті Ви можете вивчити детальну інформацію з окремих напрямків ремонту балкона:

У рубриці Будівництво балкона і Заливка плити міститься інформація по зведенню балконних плит і балконів «з нуля» та під ключ.
На сторінці «Про нас» Ви можете прочитати наші переваги і чому саме «Ваш Балкон» Ви можете довірити свій балкон.

Балкони у Львові

Балкон є окремою конструкцію, яка виступає з площини стіни фасаду і має огороджену площадку.

Забудовники сучасних багатоповерхівок як правило пропонують наступні рішення:

  1. Самі роблять засклення балконів, яке гармонійно виглядає по відношенню до фасаду будівлі.
  2. Залишають балкони не заскленим (з металевим або бетонним парапетом), даючи можливість Власникам квартир самим робити вибір по функціональності цього додаткового простору (залишити без скління, засклити, частково засклити, зробити холодне або тепле скління, білим профілем або ламінованим тощо). В даному випадку втрачається цілісність фасаду всього будинку. Іноді Забудовник дає своїм покупцям самим вибрати і придбати профіль для скління, але за планом конструкції (колір, конфігурація). Це робиться для збереження краси фасаду всього будинку.
  3. Мають договірні відносини зі своїми покупцями про те, що на відкритих балконах робити скління не можна. Знову ж таки, це робиться для збереження гармонії фасаду всього будинку.

Конфігурація балконів

Балкон може бути:

  • Кутовий
  • Закруглений
  • Комбінований

Під форму балкона визначається вид його скління.

Г-подібний балкон. Фронтальна сторона балкона та відкрита бокова сторона нагадують букву «Г». Друга сторона балкона є частиною стіни будівлі.

 

П-подібний балкон. Балкон, який виступає з площини будівлі з двох сторін.

 

Трапецієвидний балкон. Має скошені від стіни будівлі до фронтальної (передній) сторони балкона бокові сторони.

 

Трикутний балкон. Балкон, що має гострий кут.

 

Еркерний балкон. Сукупність однакових або різних по довжині частин, які з’єднуються під різними кутами в єдине рішення.

 

Напівкруглий балкон. Балкон, що має закруглений кут, який складається з декількох частин для плавного переходу.

 

У нашій рубриці «Наші роботи» Ви можете побачити фотографії балконів до того, як ми почали роботу на об’єкті, в процесі і після того, як ми її завершили. Кожен об’єкт ми супроводжуємо детальним описом для того, щоб Ви могли побачити обсяг роботи і наш підхід до своєї справи.

Також, серед всіх наших робіт, Ви можете знайти балкон під ключ (лоджію, веранду), який схожий на Ваш. Також Ви можете побачити ті рішення, які хочете втілити в реальність у себе вдома.

Телефонуйте нам для детальної консультації.

Балкони Львова – наша стихія!

 

Ваш Балкон, Ваш професійний ремонт балкона / лоджії