Зовнішння обшивка балкона Львів

Чому необхідно робити зовнішню обшивку балкона? Яким матеріалом?

Роблячи ремонт балкона, необхідно потурбуватися і про його презентабельності з вулиці. Наша компанія Ваш Балкон (Львів) вже протягом декількох років успішно займається всіма видами ремонтних робіт на балконі / лоджії , в т.ч. і зовнішньої обшивкою, яка робить Ваш балкон не тільки естетичним для погляду ззовні, а й практичним, захищаючи його від атмосферних опадів і перепаду температур. Приклади наших робіт Ви можете побачити в розділі «Наші роботи».

Для того, щоб балкон/лоджія стали для Вас максимально комфортними, необхідно відповідально підійти до питання вибору матеріалу. Виходячи з нашої практики, найбільш вдалим матеріалом для зовнішньої обшивки балкона/лоджії є профнастил і сендвіч панелі із-за своєї довговічності і надійності. 

Профнастил

Профнастил (профільований настил) – надійна жесть, яка має невелику вагу і завдяки технологіям виробництва може бути покрита будь-яким кольором декоративно-захисної фарби. Переваги профнастилу в його протистоянні температурних змін і стійкості до вологи. Також він не виділяє ніяких запахів при попаданні сонячних променів на нього і не піддається корозії.

В своїй роботі ми використовуємо профільований настил виключно з сертифікованого матеріалу, в якому міститься великий відсоток цинку. Гарантія від виробника: 10 років. 

Сендвіч панелі

Сендвіч панелі мають по своїй структурі три шари, які за допомогою гарячого або холодного преса склеюються між собою. Внутрішній шар є утеплювачем (мінвата або пінополістирол), а бічні – листи жорсткого матеріалу (метал, пластик, ДСП, ОСП або магнезитові плити).

Для зовнішньої обробки балкона ми не рекомендуємо використати сендвіч панелі з пластика, оскільки із-за своєї невеликої товщини цей матеріал найменше зможе захистити балкон від холоду. А ось металеве покриття виявиться навпаки найміцнішим і довговічнішим.

Ми готові проконсультувати Вас у виборі матеріалу з урахуванням особливостей місцезнаходження Вашого балкона. Ви можете зателефонувати нам або залишити повідомлення, на яке ми дамо відповідь найближчим часом. Вартість наших послуг визначається складністю монтажних робіт, особливостями об’єкта і кількістю матеріалу.