Реконструкція балконів і лоджій у Львові

Реконструкція балконів і лоджій найчастіше передбачає комплексний підхід будівельних робіт, але це суто індивідуально, тому що залежить від конкретного об’єкта, його терміну експлуатації, можливо міри пошкодження (аварійного стану і т.п.), особистих побажань замовника і об’єму робіт.

В цілому, реконструкція балконів / лоджій може включати в себе весь перелік послуг, які представлені на нашому сайті, тому більш детально про кожну з них Ви можете почитати у відповідному розділі. Також в розділі «Наші роботи» Ви можете побачити об’єкти, які успішно були нами виконані за останнім часом.

Перш ніж говорити про реконструкцію балкона і лоджії необхідно розуміти, що вони собою являють і в чому їх відмінності.

Балкон являє собою відкриту площу, яка одною стороною примикає до стіни, а з 3-х інших сторін є відкритою (тобто балкон завжди влаштований на виносної залізобетонній плиті).

Лоджія є площа, яка має дві бокові сторони і фасад (частково або повністю відкритий). Також в деяких плануваннях лоджія може мати напівкруглу форму.

Роботи, що виконуються нами при реконструкції балкона / лоджії:

  • Демонтаж старих конструкцій.
  • Скління балкона / лоджії.
  • Зведення парапету.
  • Заливка плити на балкон. Відновлення балконних плит.
  • Об’єднання балкона / лоджії з кімнатою / кухнею.
  • Внутрішні ремонтні роботи.
  • Збільшення балкона.
  • Ремонт даху (перекриття старого даху).
  • Зварювальні роботи. 

Аварійний стан балконної плити: чому так відбувається, до чого призводить і що з цим робити?

У Львові дуже багато балконів залишаються в аварійному стані і дуже часто, коли ми починаємо проводити демонтажні роботи або розширювати балкон – плита починає просто обсипатися.

Якщо балкон не захищений від атмосферних опадів, руйнування бетонної плити настає набагато швидше, тому що вода проникає в невеликі пори і тріщини, які є на кожної бетонної поверхні. Також тут дуже вразливі кути примикання плити до вертикальної стіни будівлі. Якщо гідроізоляції немає (або вона вже своє відслужила), то ці місця стають постійним скупченням вогкості, яка впливає на балкон і в деяких випадках на квартиру.

Небезпека також знаходиться і в торцевій частині плит, на яку впливають атмосферні опади, перепади температур і поширення вологи. Це все веде до ерозійних процесів, які в свою чергу призводять до осипання бетону і його раскришіванію.

Ерозія бетону призводить в свою чергу до корозії арматурної конструкції і балконна плита потихеньку втрачає свою несучу здатність, стаючи ненадійною і перетворюючись в джерело небезпеки для людей, що живуть в цій квартирі, для сусідів знизу і для перехожих повз цього балкона людей з вулиці.

Тому, при проведенні ремонту на балконі / лоджії, ми завжди дивимося на стан балконної плити і при необхідності проводимо її обов’язкове зміцнення.

Швидко. Недорого. Якісно! Вибирайте те, що дійсно важливо!

Швидко. Покладаючись на свій професіоналізм і досвід, ми виконуємо ремонтні роботи будь-якої складності, забезпечуючи якісний результат. Ми не розтягуємо час роботи на об’єкті, який впливає на вартість наших послуг. Ми економимо Ваш час і Ваші гроші!

Недорого. Ми пропонуємо реконструкцію балкона / лоджії (і всі інші види ремонтних робіт на балконі / лоджії) у Львові за доступними цінами, враховуючи систему знижок і умови діючих акцій.

Якісно. Ми з Вами заключаємо Договір, обумовлюючи проект, а після закінчення робіт – Ви його приймаєте. Наша компанія гарантує Вам надійність збереження Вашого майна (без Вашої постійної присутності поряд з робітниками).

Якщо у Вас залишилися питання – телефонуйте нам або залиште повідомлення з питанням / викликом замірщика.

Ваш Балкон, Ваш професійний ремонт балкона / лоджії