Вікна Львів. Металопластикові вікна

Надійні металопластикові вікна для Вашої квартири / будинку / офісу – це сукупність характеристик, починаючи від профілю виробника до його фурнітури і правильного монтажу. Наша компанія Ваш Балкон (Львів) пропонує металопластикові конструкції від відомих виробників України і Європи, будучи їх Першим Постачальником. Ми готові запропонувати Вам найоптимальніші ціни, як за саму продукцію, так і за її установку нашими професійними майстрами. Також ми з радістю Вас безкоштовно проконсультуємо / зробимо виміри, з урахуванням всіх Ваших побажань.

На що необхідно звернути увагу при виборі металопластикових вікон?

1. Звичайно ж, в першу чергу більшість з нас при виборі будь-яких товарів і послуг дивиться на їх вартість і якість. Отже, перше, на що потрібно звернути увагу – на ЦІНУ металопластикового вікна. Ми працюємо тільки з якісним профілем від економ-варіанту до преміум-класу. Різниця в ціні вікон між ними буде залежати від: виробника (український, європейський), кількості склопакетів, фурнітури, кількості повітряних камер, матеріалу профілю, його товщини і якість ущільнювачів.

2. Необхідно знати ТОЧНІ РОЗМІРИ віконного отвору. У нашій компанії Ваш Балкон м. Львова ми безкоштовно виїжджаємо на об’єкт для замірів і консультації.

3. ЯКІСТЬ ПРОФІЛЮ. Необхідно, щоб не було зовнішніх і внутрішніх дефектів.

4. ЯКІСТЬ ФУРНІТУРИ. Саме від фурнітури багато в чому залежить термін експлуатації Вашого вікна, тому який би Ви не вибрали профіль – фурнітуру до нього ми ставимо надійну і перевірену часом.

Ми дорожимо своєю репутацією, тому доставку вікон / демонтаж старих конструкцій і монтаж нових – здійснюємо в обумовлені з клієнтом дати і терміни.

Переваги металопластикових вікон Львів

  • Термін експлуатації. Вікна виготовлені з металопластикового профілю та відповідальні всім вимогам їх виробництва, мають великий термін служби.
  • Стійкість до атмосферних опадів і перепадів температур.
  • Естетичний вигляд як з квартири, так і з вулиці. Різноманітність колірних рішень і форм вікон дають можливість вписатися в будь-який інтер’єр.
  • Мають звуко- і теплоізоляційні властивості. Чим більше камер, тим краще проявляються ці властивості.
  • Екологічність . Давно вже розвіяний той міф, що вікна ПВХ можуть таїти собі загрозу для життя людини, вони абсолютно нешкідливі, як і будь-який матеріал з пластика (одноразові стаканчики, медичні шприци і т.п.).
  • Прості в обслуговуванні і легко очищаються від зовнішніх забруднень. Для продовження служби фурнітури ми рекомендуємо її чистити 1 раз в рік, змащуючи при цьому і гумовий ущільнювач.
  • Доступність в ціні.
  • Комфорт. Металопластикові вікна не потрібно покривати лаком і заклеювати на зиму, вони захищають від пилу, атмосферних опадів, є безпечними, легко регулюються для провітрювання в звичайному режимі і для мікропровітрювання.

Якщо Ви робите вибір на придбанні вікна зараз – ми Вам бажаємо отримати задоволення від свого вибору і насолоди від нових вікон.

У розділі Наші Роботи Ви можете переглянути об’єкти, на яких ми виробляли ремонтні роботи і установку вікон у Львові і Львівській області.