Archives:

Підвіконня

Підвіконня – елемент, який встановлюється практично завжди до кожного вікна, служить його логічним завершенням і практичною прикрасою. Дуже часто підвіконня в побуті використовуються як місце для розміщення квіткових горщиків, книг, невеликих аксесуарів для дому. Все частіше підвіконня на великих вікнах служать як місце для сидіння, тому більшість сучасних підвіконь робляться з урахуванням великих на них […] Read more»

Тканинні ролети Львів

Тканинні рольштори набувають все більшої популярності і все частіше зустрічаються на вікнах в нашому місті. Вони довговічні, прості в догляді, коштують набагато менше, ніж традиційні штори і тюль, через що Ви можете освіжати свій інтер’єр (при бажанні або необхідності) – частіше. Рулонні штори захищають від прямих сонячних променів, регулюють кількість природного світла і закривають вікно […] Read more»

Жалюзі Львів

Горизонтальні жалюзі можуть здатися вже трохи застарілим форматом сонцезахисних систем, однак по своїй невибагливості, практичності і досить низкою ціною вони продовжують користуватися великою популярністю. Їх можна встановлювати як на вікна в офісних приміщеннях, так і на вікна в будинках і квартирах. Відмінне рішення – горизонтальні жалюзі на балкон. Купити жалюзі Львів В нашій компанії Ви […] Read more»

Ролети День-Ніч Львів

Сучасне вікно прагне до мінімалізму, простоті і практичності, тому особливою популярністю зараз користуються рулонні штори День-Ніч через їх численні переваги: Захист від прямих сонячних променів і сторонніх поглядів; Невисока ціна штор День-Ніч; Простота в експлуатації і догляді за ними; Широкий вибір з можливістю підбору тканин і їх фактури під інтер’єр приміщення; Регулювання інтенсивності проникнення природного […] Read more»

Москітні сітки Львів

Москітні сітки – відмінна можливість для захисту від докучливих комах, пилу і тополиного пуху. Стандартна рамкова сітка, полотно якої кріпиться на пластикову раму, може бути виконана як в стандартному білому кольорі, так і в ламінації під колір Ваших вікон. По кутах рами розташовані куточки, які дають можливість щільного прилягання сітки до вікна. Переваги москітних сіток: […] Read more»

Об’єднання балкона з кімнатою або кухнею Львів

Об’єднання балкона до основного приміщення допоможе «виграти» декілька додаткових метрів і відчутно збільшити житлову площу квартири. У нашій компанії Ваш Балкон (Львів) Ви можете замовити послугу знесення балконних дверей і вікон, знесення стіни між кімнатою / кухнею з подальшими оздоблювальними роботами. Як правильно зробити об’єднання балкона / лоджії з кімнатою / кухнею? Більша частина власників […] Read more»

Внутрішнє оздоблення балкона / лоджії у Львові

Існує багато варіантів внутрішньої обробки балкона. Дерев’яна обшивка вважається найбільш екологічною і, завдяки невеликій товщині дощок, практично не змінює внутрішній об’єм балкона / лоджії. Пластикова вагонка ховає нерівності стін і є хорошим звукоизолятором. Вона не вигоряє на сонці, легко миється і не вимагає додаткового покриття лаком. Більш того, її монтаж здійснюється набагато легше і швидше, […] Read more»

Останні коментарі

    Архіви

    Категорії

    • Немає категорій