Лоджія Львів

Виступаюча площа за периметр будинку називається балконом, а розташована в ніші, яка є частиною будинку – лоджією. Тобто, лоджія – вбудована площа, захищена з трьох сторін стінами; при кутовому розміщенні – огорожа стінами йде з двох сторін.

Глибина лоджії завжди виходить від технологічних вимог до природного освітлення кімнати, до якої вона примикає.

Лоджія Львів, як і балкон, вважається неопалюваним приміщенням, але сьогодні це питання легко вирішується.

Види лоджій

По склінню. Незасклену лоджію прийнято називати відкритою, засклену лоджію – закритою. У останньому випадку її можна повноцінно використати як окреме приміщення.

В «Скління лоджій» Ви можете почитати про особливості холодного і теплого скління.

По ізольованості виділяють одиночні і спарені. Одиничні лоджії розташовуються в квартирі, де є значна відстань між сусіднім балконом; спарені – розділені між сусідній лоджією перегородкою. Зустрічаються в проектах міських багатоповерхових будинків.

Також лоджії різноманітні по архітектурним рішенням . Для того, щоб ми змогли озвучити Вам вартість будь-яких ремонтних робіт лоджії (балкона), наш спеціаліст може безкоштовно до Вас приїхати для консультації і замірів.

Наша компанія Ваш Балкон (Львів) має стаж в реставрації лоджій. Приклади наших робіт Ви можете подивитися в рубриці Наші роботи.

Як можна використовувати лоджію?

  • Збільшити.
  • Переробити в окрему кімнату (кімнату відпочинку / самоосвіти, кухню, дитячу ігрову, кімнату для занять спортом).
  • Об’єднати з кімнатою / кухнею.

Якщо Ви приймаєте рішення зробити ремонт лоджії, її скління, об’єднання з кімнатою або реставрацію – ми будемо раді Вам допомогти зробити Ваше життя комфортнішим.