Скління лоджії. Засклення лоджії Львів

Наша компанія Ваш Балкон (Львів) займається склінням лоджій, використовуючи тільки якісні системи і фурнітуру від відомих виробників.

Існує два типи скління: холодне і тепле.

В чому різниця між холодним і теплим склінням?

Холодне скління створює захист лоджії від навантажень вітру, снігу, пилу і атмосферних опадів. Це бюджетний варіант скління лоджії (однокамерним металлопластіковим склопакетом), який володіє меншими тепло- і звукоізоляційними властивостями, ніж тепле скління. Тобто, якщо перед Вами не стоїть завдання зробити лоджію теплою і комфортною для проведення часу на ній взимку (а просто її використовувати для побутових потреб) – це цілком добрий варіант.

Тепле скління передбачає собою монтаж дво- (трьох- тощо) камерних металопластикових вікон, які за своїми властивостями будуть краще утримувати тепло лоджії, не пропускаючи шум з вулиці. Тепле скління необхідно робити тоді, коли Ви хочете використовувати лоджію як кімнату для відпочинку / самоосвіти в усі пори року (зокрема в зимовий період). При цьому відразу необхідно подумати про утеплення самого парапету, стелі (даху) і полу.

Від чого залежить ціна на вартість скління лоджії?

Після того, як ми робимо точні заміри, ми готові озвучити вартість нашої роботи, яка залежить від наступних параметрів:

  • Вид скління (холодне або тепле).
  • Тип обраного Вами склопакета (одно-, дво- камерний).
  • Обрана фурнітура.
  • Демонтажні / монтажні роботи.
  • Особливості Вашої будівлі / балкона.
  • Кількість послуг (тобто одинична послуга або комплекс).

Рекомендація. Тут, виходячи з останнього пункту, відразу хочеться відзначити, що нам не одноразово доводилося стикатися з ситуаціями, коли клієнт робив замовлення різних послуг в різних компаніях (наприклад, скління балкона в одній, а монтаж даху – в інший). Для збереження Вашого часу та грошей ми рекомендуємо звертатися в одну компанію. У цьому випадку Ви зможете бути впевнені в тому, що всі заміри будуть проведені вірно, з урахуванням наступних монтажних робіт, і в тому, що Вам не доведеться приймати в домі робочих кілька разів поспіль.

Чому робити засклення лоджії вигідно?

  • Коли Ви засклите лоджію, Ви автоматично зробите свою квартиру / будинок комфортніше.
  • Завдяки металопластиковим вікнам у Вашій квартирі / будинку зберігається тепло, і звук шуму з вулиці залишається в минулому.
  • Лоджія стає повноцінною додатковою площею квартири, яку Ви можете використовувати як окрему кімнату.
  • І, скління лоджії – додатковий спосіб захисту від крадіжок / злому.

Наша компанія Ваш Балкон (Львів) вже протягом декількох років успішно здійснює всі види ремонтних робіт лоджії, в тому числі скління лоджії. У розділі Наші роботи Ви можете переглянути об’єкти, які були виконані нами останнім часом. Якщо у Вас є питання – Ви завжди можете нам зателефонувати або залишити повідомлення, на яке ми дамо відповідь найближчим часом. Також наш співробітник готовий виїхати до Вас, щоб зняти точні заміри і озвучити вартість наших робот.