Archives:

Металеві перила на балкон Львів (з декоративними елементами)

Перила на балкон з металу Дуже часто при капітальному ремонті старого балкона (лоджії) (для скління або просто зовнішньої обшивки профнастилом) ми робимо зварювання нового НАДІЙНОГО металевого каркаса (парапету). Ви можете в цьому переконатися, переглянувши наші роботи в Портфоліо. Для любителів відкритих балконів або для тих, кому необхідний захист від випадіння ми пропонуємо металеві перила. Ідеально […] Read more»

Збільшення балкона Львів

Наша компанія Ваш Балкон (Львів) успішно здійснює всі види ремонтних робіт різного рівня складності на балконі / лоджії протягом декількох років. Ваша думка про виконану нами роботу для нас пріоритет, тому ми відповідально підходимо до кожного об’єкту; в нашій команді працюють тільки досвідчені спеціалісти і тільки з якісним матеріалом. Ми виконуємо роботи різної складності по […] Read more»

Зовнішння обшивка балкона Львів

Чому необхідно робити зовнішню обшивку балкона? Яким матеріалом? Роблячи ремонт балкона, необхідно потурбуватися і про його презентабельності з вулиці. Наша компанія Ваш Балкон (Львів) вже протягом декількох років успішно займається всіма видами ремонтних робіт на балконі / лоджії , в т.ч. і зовнішньої обшивкою, яка робить Ваш балкон не тільки естетичним для погляду ззовні, а […] Read more»

Дах на балкон / Перекриття даху

1. Ваша квартира знаходиться на останньому поверсі планування будівлі «хрущовка», «чешка», «сталінка»? 2. Ваш балкон не має верхньої плити? 3. Вас замучили замети снігу взимку і калюжі осінню / весною на балконі? 4. Ви мрієте, щоб Ваш балкон став окремою самостійною кімнатою, але поки це не можливо, тому що він повністю відкритий? 5. Влітку по […] Read more»

Добудова балкона Львів

Добудова балкона у Львові – розширення існуючої площі балкона по всьому периметру або по одній / двох сторонах. Прибудова балкона у Львові – це будівництво балкона «з нуля». Наша компанія Ваш Балкон (Львів) успішно здійснює всі види ремонтних робіт на балконі / лоджії вже на протязі декількох років. З нашими роботами Ви можете ознайомитися в […] Read more»

Кладка піноблоків

Зведення парапету на балконі Львів Коли конструкція парапету балкона або лоджії є не надійною для того, щоб проводити скління балкона / лоджії, ми робимо кладку пеноблобков, яка характеризується своєю довговічністю і надійністю. Процес кладки піноблоків на балконі / лоджії 1. Перед прийняттям рішення про посилення парапету, ми оцінюємо стан плити перекриття і знімаємо точні розміри […] Read more»

Розширення плити балкона Львів

Розширення плити – це відмінна можливість збільшення площі балкона. Розширення може бути за рахунок фасадної частини балкона, бокових частин або по всьому периметру. Якщо Ви плануєте розширювати плиту балкона, зв’яжіться з нами по телефонах на сайті, або залиште повідомлення . Для точних розрахунків вартості даного виду робіт необхідно знати не тільки розміри наявної плити, але […] Read more»

Виступ на балконі / лоджії по підвіконню

Як правило, балкон / лоджія не є великими кімнатами квартири, однак за допомогою різних рішень можливе збільшення їх площі (розширення плити по передній частині, боковим або периметру). Також, однією з можливостей збільшення балкона / лоджії є виступ на балконі / лоджії за рахунок підвіконня. Тобто фактично нічого не змінюється, але візуально простору стає більше за […] Read more»

Останні коментарі

    Архіви

    Категорії

    • Немає категорій