Archives:

Балконний блок Львів

Вихід на балкон. Двері на балкон Балконний блок – це двері, які йдуть разом з одним вікном або декількома вікнами, розташованими з одного боку або з боків і служать для виходу з кімнати на балкон або лоджію. Вибір балконного блоку залежить від теплоти на балконі або лоджії. Якщо балкон і лоджія не засклені, тоді необхідно […] Read more»

Теплий монтаж вікон

Існують 2 види скління квартир, будинків, котеджів, балконів і лоджій: Стандартне скління, яке на сьогоднішній день є найпопулярнішим і яке пропонують всі віконні компанії Львова та Тепле скління, в якому використовуються додаткові матеріали, крім монтажної піни і кріплення. Тепле скління або інакше – теплий монтаж вікон – це надійний захист Ваших вікон, а значить і […] Read more»

Металопластикові вікна Львів

Надійні металопластикові вікна для Вашої квартири / будинку / офісу – це сукупність характеристик, починаючи від профілю виробника до його фурнітури і правильного монтажу. Наша компанія Ваш Балкон (Львів) пропонує металопластикові конструкції від відомих виробників України і Європи, будучи їх Першим Постачальником. Ми готові запропонувати Вам найоптимальніші ціни, як за саму продукцію, так і за […] Read more»

Безрамне скління балкона Львів

Безрамне скління як інноваційне рішення для створення ексклюзивних інтер’єрів все частіше почало використовуватися для скління не тільки дорогих будинків, але і для скління балконів, лоджій і терас. Як і в основних перевагах розсувних вікон, безрамне скління економить простір навколо вікна. Принцип роботи вікон такого плану полягає у роликовому механізмі і щільному приляганню стулок один до […] Read more»

Скління лоджії Львів

Наша компанія Ваш Балкон (Львів) займається склінням лоджій, використовуючи тільки якісні системи і фурнітуру від відомих виробників. Існує два типи скління: холодне і тепле. В чому різниця між холодним і теплим склінням? Холодне скління створює захист лоджії від навантажень вітру, снігу, пилу і атмосферних опадів. Це бюджетний варіант скління лоджії (однокамерним металлопластіковим склопакетом), який володіє […] Read more»

Розсувні балкони Львів

Основною відмінністю розсувних вікон є спеціальна конструкція, в якої встановлений роликовий механізм. Завдяки цьому, вікна не відкриваються в середину кімнати, а зсуваються по напрямних. Говорячи про скління балкона/лоджії, необхідно розуміти з якою метою ця лоджія / балкон будуть використовуватися, тому що існує 2 типи скління балкона: холодне і тепле. Необхідно відповісти на наступні питання: 1. […] Read more»

Панорамне скління балкона та Лоджії

Будівництво панорамних балконів у Львові Панорамні балкони набирають в нашій країні все більшої популярності, зустрічаючись не тільки в приватних будинках, але і в багатоквартирних будинках. Для їх встановлення обов’язковий демонтаж нижнього парапету, а для скління використовується армований ПВХ профіль та сучасні склопакети. У надійності таких конструкцій сумніватися не варто, тому що вони надійно кріпляться на […] Read more»

Скління балкона Львів

Скління балкона (ремонт балкона) робиться один раз на багато років (іноді навіть на кілька десятків років), тому дуже важливо, щоб робота зі скління балкона була виконана професійно з якісних матеріалів. ← Що ми і пропонуємо) Наша компанія Ваш Балкон (Львів) займається склінням балконів, використовуючи тільки якісні системи і фурнітуру від відомих виробників. Скління балкона – […] Read more»

Останні коментарі

    Архіви

    Категорії

    • Немає категорій